Atsiliepimai
“Super, viskas labai gerai. Visada smagu atvykti”
Greta
“Greta 💯”
Kęstutis
“Gerai tėvuką nukirpo.”
Giedrius
“Labai geras aprarnavimas kaskart :)”
Matas
“Viskas buvo labai gerai. Malonus bendravimas ir gražiai apkirpo.”
Vytautas
“Tobula”
Dovydas
“Super”
Guoda
“Kerpuosi pas Gretą nuolat. Mandagi, tvarkinga, Puikus kirpimas, Kaip nupasakojau- taip ir apkirpo.”
Aronas
“Greta kaip visada👌👌👌”
Karolis
“Puikiai”
Evaldas