Atsiliepimai

★★★★★

“Super, viskas labai gerai. Visada smagu atvykti”

Greta

★★★★★

“Greta 💯”

Kęstutis

★★★★★

“Gerai tėvuką nukirpo.”

Giedrius

★★★★★

“Labai geras aprarnavimas kaskart :)”

Matas

★★★★★

“Viskas buvo labai gerai. Malonus bendravimas ir gražiai apkirpo.”

Vytautas

★★★★★

“Tobula”

Dovydas

★★★★★

“Super”

Guoda

★★★★★

“Kerpuosi pas Gretą nuolat. Mandagi, tvarkinga, Puikus kirpimas, Kaip nupasakojau- taip ir apkirpo.”

Aronas

★★★★★

“Greta kaip visada👌👌👌”

Karolis

★★★★★

“Puikiai”

Evaldas